Գլոբան երեք նշան է անվանել, որոնք ապրիլից կապրեն հեքիաթի պես
Խոյ. հաջողություն, ճանաչում և առատաձեռն պարգևներ
Ապրիլը Խոյերի համար պրոֆեսիոնալ հաղթանակի ժամանակ կլինի: Ձեր կրեատիվությունն ու աշխատասիրությունը վերջապես կնկատվեն ղեկավարության կողմից, որը չի խնայելու երախտագիտությունը՝ գուցե բոնուսի կամ առաջխաղացման տեսքով: Աջակցություն կգա նաև մտերիմների կողմից, ովքեր կգնահատեն ձեր ներդրումը բիզնեսի զարգացման գործում:
Երկվորյակ. Վախերի և նոր հորիզոնների հաղթահարում
Երկվորյակների համար ապրիլը համարձակ որոշումների ամիս կլինի: Աստղերը խոստանում են, որ դուք կկարողանաք հաղթահարել ձեր վախերը և անել այն, ինչ նախկինում չեք համարձակվել անել։ Սա կարող է լինել աշխատանքի փոփոխություն, տեղափոխվել կամ նույնիսկ ամուսնանալ: Բոլոր փոփոխությունները կբերեն բացառապես դրական արդյունքների։
Կշեռք՝ սեր և ներդաշնակություն
Կշեռքներին ռոմանտիկ փոփոխություններ են սպասվում։ Այս նշանի միայնակ ներկայացուցիչների համար ճակատագիրը հանդիպում է պատրաստել հետաքրքիր մարդու հետ, որը կարող է վերածվել լուրջ հարաբերությունների։ Իսկ նրանք, ովքեր արդեն ունեն կյանքի ուղեկից, հնարավորություն կստանան բարելավել իրենց հարաբերություններն ու լուծել կուտակված խնդիրները։