Կենդանակերպի այս նշանների հետ յուրաքանչյուր մարդ երջանիկ կլինի
Աստղագուշակները նշել են կենդանակերպի երեք նշաններ, որոնց ներկայացուցիչներն ունեն հատուկ էներգիա և ներդաշնակ հարաբերություններ են ստեղծում ուրիշների հետ։ Ենթադրվում է, որ նրանց կողքին ցանկացած մարդ կարող է իրեն երջանիկ զգալ։
Կշեռք
Կշեռքները ներդաշնակության և հավասարակշռության խորհրդանիշ են: Այս նշանի մարդիկ գիտեն ընդհանուր լեզու գտնել ուրիշների հետ, խուսափել կոնֆլիկտներից և միշտ պատրաստ են փոխզիջումների։ Նրանք աջակցում են իրենց զուգընկերոջը և օգնում նրան զարգանալ՝ ստեղծելով հարմարավետ մթնոլորտ հարաբերություններում։
Խեցգետին
Խեցգետիններն օջախի իսկական պահապաններն են: Նրանց հոգատար բնույթը, հուզական խորությունն ու նվիրվածությունը նրանց դարձնում են կյանքի իդեալական գործընկերներ: Նրանք անկեղծորեն անհանգստանում են իրենց սիրելիների համար և պատրաստ են ամեն ինչի իրենց երջանկության համար։
Աղեղնավոր
Աղեղնավորը դրականության և ոգեշնչման աղբյուր է: Նրանց լավատեսությունն ու կյանքի հանդեպ սերը աշխուժացնում են շրջապատողներին: Նրանք փոխհարաբերությունները դարձնում են վառ, արկածներով ու նոր հույզերով լի՝ երբեք թույլ չտալով, որ իրենց զուգընկերը ձանձրանա։
Աստղագուշակների կարծիքով՝ հենց Կշեռքները, Խեցգետիններն ու Աղեղնավորներն են կարողանում երջանկացնել ցանկացած մարդու՝ տալով սեր, աջակցություն և կյանքի բերկրանք։